Tworzymy cyfrową rzeczywistość

Web Development w Mobile Reality jest oparty na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, sprawdzonych w wielu projektach.

WEB development

Tworzymy bezpieczne, szybkie i piękne aplikacje web dostosowane do Twoich celów biznesowych. Odpowiadamy za stworzenie zarówno części front-end jak i back-end Twojej aplikacji. Zawsze wybieramy technologie, które sprostają oczekiwaniom Twoim i Twoich użytkowników. Jesteśmy ekspertami w Node.js i Amazon Web Services od strony back-end'owej. Natomiast cześć front-end tworzymy w frameworku React.JS, w którym specjalizujemy się od lat. W zależności od zakresu projektu, funkcjonalności, spodziewanego ruchu na aplikacji oraz czasu i budżetu, indywidualnie wybieramy optymalne opcje dla twojego projektu.

Szybko

Naszą główną specjalizacją jest dostarczanie projektów w niezwykle wydajny i elastyczny sposób. Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają nam na szybkie tworzenie produktów.

Niezwodnie

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, dzięki którym jesteśmy wiarygodnymi ekspertami w zakresie zarządzania projektami, mogącymi rozwiązać potencjalne problemy, zanim jeszcze się pojawią.

Elastycznie

Twój zespół programistów może skalować się w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych. Agile project management pozwala nam elastycznie dostosować zakres projektu do Twoich potrzeb.

Innowacyjnie

Wszystkie nasze aplikacje i oprogramowanie są oparte na nowoczesnej technologii, która gwarantuje, że Twój produkt będzie wydajny i kompatybilny z urządzeniami Twoich klientów.

Nasze doświadczenie

CBRE ZONE

Mobile Reality odpowiada za rozwój platformy ZONE dla firmy CBRE. Nasze usługi z zakresu web development-u i Tableau pozwoliły na stworzenie platformy, która integruje takie funkcjonalności jak repozytoria dokumentów, produkty Tableau, autoryzacja Azure B2C, wiadomości, grup użytkowników, kalendarz, zaawansowana analityka danych - wykres, mapy, tabela. Odpowiadamy za cały proces, od tworzenia interfejsu użytkownika i konfigurowania całej infrastruktury AWS, przez development, aż po utrzymanie.

Cryptocurrencies

Od kilku miesięcy zajmujemy się tworzeniem aplikacji webowych związanych z rynkiem kryptowalut. Od miesięcy współtworzymy aplikację front-end obsługującą największy rynek kryptowalut w Polsce - Bitbay - migrujemy ją na nową technologię React.JS.

Forecasting % Analytics

Mobile Reality odpowiada za opracowanie modułu prognozowania i analityki na platformie ZONE dla firmy CBRE. Dostarczamy im zaawansowane rozwiązania z zakresu tworzenia stron internetowych w celu realizacji takich funkcji, jak wykresy, mapy, tabele, które użytkownik może dostosować do swoich potrzeb i modelować wyniki. Aplikacja pozwala użytkownikowi analizować duże zbiory danych i wizualizować je na różnych wykresach, mapach i tabelach.

BeReady

BeReady Concierge Service jest aplikacją mobilną dla osób szukających osobistego konsultanta do realizacji ich osobistych spraw. Jako zespół byliśmy odpowiedzialni za stworzenie systemu pozwalającego na efektywne prowadzenie biznesu oferującego usługi concierge. W ramach tego projektu zbudowaliśmu czat pozwalający na rozmowę konsulatnat z klientem oraz system do zarządzania zarówno klientami jak i konsultantami, pakietami dla klientów oraz produktami.

Nomis Index

Aplikacja WEB stworzona dla sektora fintech - Index Portfolio Impact Modeler™ for Savings umożliwia użytkownikowi modelowanie wpływu dowolnego wzrostu stopy procentowej na swoje depozyty.

Twój produkt

Stworzymy dla Ciebie aplikację, która spełni Twoje oczekiwania i będzie zgodna z Twoją wizją. Skontaktuj się z nami!

Technologie

Wybierzemy technologie dostosowane do Twoich potrzeb.

Cenatorium

Aplikacja Web Map Service dostosowana dla firmy Cenatorium. Odpowiadaliśmy za rozszerzenie wachlarza funkcjonalności tej aplikacji i zaprojektowanie dla niej nowego layoutu graficznego.

4Tipsters

Stworzyliśmy platformę 4tipsters, która łączy profesjonalnych graczy i ludzi, którzy chcieliby wiedzieć, jak postawić zakład, aby wygrać pieniądze. Byliśmy odpowiedzialni za wszystkie części projektu: interfejs użytkownika, projekt graficzny, rozwój zaplecza i rozwój frontonu. Platforma ta obsługuje rozwiązania PWA.

The Leasy

Aplikacja webowa, która umożliwia użytkownikom najem i wynajem nieruchomości. Działa na podobnej zasadzie do Airbnb. Mobile Reality było odpowiedzialne za stworzenie zarówno części front-end, jak i back-end tego projektu. Stworzyliśmy wszystkie algorytmy wyszukujące, funkcje rezerwacji i spersonalizowanego kalendarza.

Creative Brains

Jesteśmy członkami Creative Brains, polskiego stowarzyszenia mającego na celu popularyzację technologii, znanego m.in. z organizacji "Robomaticonu", Turniej Robotów Mobilnych, czy wspierania innych ciekawych inicjatyw. Zobacz ich stronę internetową, którą mieliśmy okazję tworzyć.

Nasi klienci

“Mobile Reality has been supporting our web development efforts as senior experts in the React.JS framework. They have done outstanding work and their experience and knowledge of React.JS are top-notch.”

Marek AntoniukDigital Advisor & Partner, Predica Sp. z o.o.

czytaj dalej

“Their experience and knowledge of web development are top-notch. In result of our cooperation we added the quite big range of new functionalities to our web application and we updated its graphic layout.”

Mateusz ChachulskiCTO, Cenatorium Sp. z o.o.

czytaj dalej

“They are consummate software development professionals, knowledgeable on the latest technologies and frameworks and producing software using modern agile software development methodologies.”

Alvin LeungDirector of Demand Generation, Nomis Solutions-Silicon Valley

czytaj dalej

Jakie są opinie naszych Klientów?

Sprawdź nasz profil i recenzje od Klientów na Clutch!

Other expertises

explore all expertises