Server

tableau logo
Tableau Server jest w pełni rozwiniętą platformą Business Intelligence, dostarczającą analizy w wersjach mobilnych i przeglądarkach. Tableau Server integruje się z istniejącą architekturą danych, uwzględniając protokoły bezpieczeństwa i indywidualne wymagania systemu.
Tableau Server oferuje współdzielenie raportów przez wielu użytkowników w oparciu o przeglądarkę internetową i urządzenia mobilne, zapewniając jednocześnie poufność danych. Po opublikowaniu pul-pitu na bezpiecznym serwerze Tableau, każdy użytkownik z dostępem może filtrować, podświetlać i analizować jego zawartość bezpośrednio w przeglądarce lub na tablecie. Zarządzanie uprawnieniami jest mocno rozbudowane i umożliwia bardzo szczegółowe określenie uprawnień każdego użytkownika.
Tableau Server to najbezpieczniejszy sposób na dzielenie się raportami, który świetnie sprawdza się w organizacjach posiadających własną hurtownię danych. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość ustawienia dostępu dla „Gości”, którzy nie muszą posiadać licencji. Takie osoby mogą między innymi oglądać, pobierać, filtrować oraz edytować poszczególne raporty. Wszystko to odbywa się z poziomu przeglądarki. Jest to spore ułatwienie i oszczędność dla dużych organizacji, gdzie grono odbiorców końcowych, którzy nie potrzebują licencji Tableau, może być bardzo liczne.

Pozostałe produkty

tableau logo

desktop

dowiedz się więcej
tableau logo

prep

dowiedz się więcej
tableau logo

online

dowiedz się więcej
tableau logo

reader

dowiedz się więcej

Zatrudnij nas!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami

Andrzej Gut - Data Science Expert

Required*