Tworzenie aplikacji ze wspaniałym interfejsem

Mobile Development w Mobile Reality jest oparty na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, sprawdzonych w wielu projektach.

Mobile development

Programiści w Mobile Reality tworzą natywne aplikacje na systemy Android oraz iOS, zamieniając Twoje pomysły w aplikacje, wspierające Twoich klientów. Wieloletnie doświadczenie w technologiach natywnych i specjalizacji w cross-platformie React Native pozwala na optymalny dobór technologii, efektywność kosztową oraz realizację projektu zgodnie z założeniami.

Pomysł

Pomożemy Ci zweryfikować Twój pomysł i dostosować go do potrzeb rynku.

Prototyp

Po ukształotwniu pomysłu pomożemy Ci zbudować prototyp, który będzie gotowy do udostępnienia inwestorom.

Projekt

Pomożemy Ci stworzyć piękny i przyjazny interfejs użytkownika, zapewniając użytkownikom wspaniałe doświadczenia.

Rozwój produktu

Nasi programiści zbudują Twoją wymarzoną aplikację przy użyciu najlepszych technologii.

Nasze doświadczenie

CBRE BDC

CBRE BDC to aplikacja mobilna na system iOS. Ma ona umożliwiać zarządzanie dokumentami oraz raportami tworzonymi za pomocą oprogramowania Tableau Software. Integruje ona technologie takie jak: ADFS, Sharepoint i Tableau, NodeJS i MongoDB. Aplikacja ta jest nadal rozwijana i funkcjonalności takie jak różny poziom dostępu, powiadomienia PUSH zostaną dodane w przyszłości.

Multisłówka

Odpowiadamy za ciągły rozwój aplikacji mobilnej Mulitsłówka na platformie Android. Wspieramy wysiłki naszego Klienta, któego celem jest zapewnienie swoim użytkownikom najefektywniejszych mobilnych kursó językowych. Aplikacja ta pomaga tysiącom użytkowników poprawić swoje umiejętności językowe.

CBRE Zone

Mobile Reality odpowiada za rozwój mobilnej części platformy ZONE dla firmy CBRE. Nasze usługi z zakresu React Native development-u pozwoliły na stworzenie aplikacji mobilnej, która integruje takie funkcjonalności jak repozytoria dokumentów, produkty Tableau, autoryzacja Azure B2C, aktualności, grupy użytkowników, kalendarz. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces, od tworzenia interfejsu użytkownika, grafiki, po przez rozwój, aż po utrzymanie.

Twój produkt

Stworzymy dla Ciebie aplikację, która spełni Twoje oczekiwania i będzie zgodna z Twoją wizją. Skontaktuj się z nami!

Technologie

Wybierzemy technologie dostosowane do Twoich potrzeb.

BeReady

BeReady Concierge Service jest aplikacją dla osób szukających konsultanta do wypełniania ich osobistych potrzeb. Nasz zespół był odpowiedzialny za stworzenie aplikacji mobilnej. Pozwala ona na prowadzenie rozmowy z dedykowanym konsultantem, wyszukiwanie i kupowanie produktów oraz umożliwia płatność kartą za wybrane usługi.

EUROZET

Jesteśmy odpowiedzialni za ciągły rozwój aplikacji mobilnych grupy Eurozet (Agora) na platformę Android. W skład tych aplikacji wliczają się takie publikacje jak: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radiostacja. Aplikacje te mają kilkaset tysięcy użytkowników.

Letempick

Letempick to aplikacja mobilna służąca do przeprowadzania ankiet i tworzenia społeczności. Użytkownik pyta społeczności, które rozwiązanie jest lepsze, a pozostali określają swoje preferencje.

DayUp Scanner

Aplikacja natywna zaprojektowana przez jednego z liderów branży spożywczej w Polsce - DayUp. Apka służy do skanowania kodów kreskowych, sprawdzania jakości sklepów spożywczych i oceny produktów. Jest dostępna na Androida i iOS.

Nasi klienci

“What I especially value about working with them is that they bring many useful ideas and suggestions to the table allowing us to stay focus and deliver products genuinely tailored to the end user, faster than ever.”

Bartosz PonikłoMarketing Director, Arteta Sp. z o.o.

czytaj dalej

“As a Project Manager, I have worked with many subcontractors. I consider Mobile Reality Company one of the best subcontractors in the IT sector I’ve cooperated. They exemplify quality, craftsmanship and professional ethics desired in a subcontractor.”

Victor Tomas PerezProject Manager, CBRE Spain

czytaj dalej

“Business relationship with Mobile Reality Sp. z o.o. focused on creating brand new product genuinely tailored to my business vision was a comfortable and satisfying experience.”

Adam KlimeckiCEO, Letempick Ltd.

czytaj dalej

Jakie są opinie naszych Klientów?

Sprawdź nasz profil i recenzje od Klientów na Clutch!

Other expertises

explore all expertises