Prep

Back to page

Tableau to doskonałe narzędzie do przygotowywania danych i jednocześnie najnowszy produkt Tableau. Dzięki niemu nie musisz już specjalnie dostosowywać swoich tabel przed importem. Wewnątrz Tableau dostosujesz i połączysz ze sobą tabele pochodzące z różnych źródeł danych.

Intuicyjny interfejs graficzny umożliwia jeszcze szybsze i prostsze przygotowanie danych do analizy. Tableau Prep oszczędza nasz czas dzięki takim funkcjonalnościom jak, czyszczenie danych, grupowanie czy szybka edycja. Co więcej, możemy prześledzić każdy nasz krok dzięki graficznej wizualizacji wprowadzonych zmian. Z kolei na koniec edycji, mamy możliwość zapisania całego procesu, aby nie trzeba było go powtórnie przygotowywać w przyszłości.

Co najważniejsze, obsługa nie wymaga umiejętności kodowania. Wszystkie funkcjonalności są bardzo proste w użyciu dzięki metodzie ‘drag&drop’. Programiści Tableau zadbali o to, aby każdy użytkownik, który nie posiada doświadczenia w obsłudze baz danych, był w stanie w pełni wykorzystać możliwości Tableau Prep.

Let's hire us!

What do you think about
exploratory chat?

Andrzej Gut - Data Science Expert